Cześć!
Mam na imię Marta. Od zawsze fascynowały mnie umysł i dusza ludzka, z wykształcenia jestem więc psycholożką. Na co dzień pracuję jako terapeutka biofeedback.

Od wielu lat zgłębiam kontakt ze swoim ciałem i wnętrzem, próbując różnych ścieżek (m.in. metody Lowena, łagodnej bioenergetyki, mindfulness, śpiewu i pracy z głosem). Dzięki wielu różnym kursom, wspaniałym prowadzącym, współuczestniczkom i współuczestnikom, wciąż odkrywam siebie całkiem na nowo.

Przełomowym dla mnie momentem było spotkanie z gimnastyką słowiańską, dzięki której odkryłam i wzmocniłam swoją wewnętrzną kobietę. Mam poczucie, że my jako kobiety żyjące w obecnym systemie, zatraciłyśmy kontakt z naturą, naszą cyklicznością, naszą wewnętrzną Boginią. Praktyka gimnastyki słowiańskiej pomaga mi odbudowywać tę więź. Jako instruktorka tej pięknej metody pragnę pomagać innym kobietom w odkrywaniu w sobie mądrości i energii naszych przodkiń. Swój warsztat doskonaliłam pod okiem niezrównanej Katarzyny Majak, egzamin na instruktorkę zdałam u Evy Byuksel. Od 2017 roku organizuję własne warsztaty jako Słowianka Krakowianka.