Kiedy:
24 Wrzesień 2021@18:00 – 26 Wrzesień 2021@15:00
2021-09-24T18:00:00+02:00
2021-09-26T15:00:00+02:00
Gdzie:
Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa „Lubogoszcz” w Kasince Małej
Lubogoszcz
Kontakt:
Alina Czerwińska
533888850
Kochani, po raz trzeci zapraszamy Was w góry, na relaksujący weekend w naszym ulubionym miejscu, w lesie , w zupełnym oderwaniu od cywilizacji, z dala od pośpiechu i hałasu.
Spotkanie odbędzie się tuż po równonocy jesiennej. Jest to czas, kiedy dziękujemy Matce Ziemi za obfitość plonów – owoców, zbóż, ziół i grzybów, którymi nas obdarowała. To też czas zwolnienia tempa i przygotowania do nadchodzącej zimy. Od teraz dni będą robić się coraz krótsze, a nasze ciała będą potrzebować coraz więcej odpoczynku i skupienia na sobie.
Zapraszamy Was zatem na relaksujący weekend na Lubogoszczy.
Co Was tam czeka?
 ognisko z ceremonią wdzięczności, muzyką i przytupem
taniec intuicyjny
 relaksacje w dźwiękach, w sali o niebywałej akustyce
– wspólne intonowanie, śpiew intuicyjny oraz jam session na bębnach i innych instrumentach
– relaks z oddechem i medytacją ‍♂️
– doświadczanie terapeutycznych dźwięków, masaż dźwiękiem w parach/grupach
a ponadto:
– poranne zajęcia gimnastyki słowiańskiej dla Pań
– trening uważności –  spacery po lesie z zioło i grzybobraniem
– doświadczanie natury wszystkimi zmysłami
– ⚽gry i zabawy w terenie
–  basen pod chmurką, dla amatorów chłodnych kąpieli.
Tym razem, ze względu na specjalny czas dodamy akcenty słowiańskie. Stąd naszym gościem specjalnym będzie Marta Danielowska, która poprowadzi dla Was zajęcia Gimnastyki słowiańskiej
Spotkanie zaczynamy w piątek, od godziny 18.00, ale można przyjechać wcześniej (jest możliwość zamówienia dodatkowego obiadu w piątek). Wieczorem spotkamy się przy ognisku, aby lepiej się poznać, zjeść kolację i dobrze się bawić.
Kończymy w niedzielę, po obiedzie, ok. 14.30.
O prowadzących:
Alina Czerwińska – z wykształcenia pedagog, muzyk i filolog, z zamiłowania dźwiękoterapeutka, twórczyni etnicznych instrumentów z gliny, kolekcjonerka instrumentów etnicznych, miłośniczka spontanicznego i intuicyjnego śpiewu, gry na instrumentach i tańca, zwolenniczka kreatywnej kuchni sezonowej, opartej na lokalnych produktach. Niezmiennie zafascynowana obserwowaniem odpadania systemowych i społecznych nakładek i docierania do prawdziwej istoty w nas oraz naturalnym dążeniem organizmu człowieka do homeostazy przy zastosowaniu różnych metod relaksacyjnych.
Marta Danielowska o sobie: Od zawsze fascynowały mnie umysł i dusza ludzka, dlatego do niedawna pracowałam jako psycholożka i terapeutka biofeedback. Od wielu lat zgłębiam kontakt ze swoim ciałem i wnętrzem, próbując różnych ścieżek. Przełomowym dla mnie momentem było spotkanie z gimnastyką słowiańską, dzięki której odkryłam i wzmocniłam swoją wewnętrzną kobietę. Mam poczucie, że my jako kobiety żyjące w obecnym systemie, zatraciłyśmy kontakt z naturą, naszą cyklicznością, naszą wewnętrzną Boginią. Praktyka gimnastyki słowiańskiej pomaga mi odbudowywać tę więź. Jako instruktorka tej pięknej metody pragnę pomagać innym kobietom w odkrywaniu w sobie mądrości i energii naszych przodkiń.
MIEJSCE:
Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa „Lubogoszcz” w Kasince Małej, zlokalizowana w Beskidzie Wyspowym, na zboczu góry Lubogoszcz, 54 km od Krakowa. Atrakcyjne otoczenie leśne, klimat korzystny dla zdrowia i hartowania organizmu, zbliżony do mikroklimatu rabczańskiego.
ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 2–4 osobowe, wspólne łazienki na każdym piętrze.
DOJAZD:
Opcja 1: Dojazd do Kasinki Małej (os. Świątkówka), dalej pieszo czarnym szlakiem (ok. 30– 45 minut). Baza położona jest w odległości 2 km od drogi głównej w Kasince Małej. Na wprost czarnego szlaku, przy drodze głównej znajduje się tablica informacyjna. Podążając do celu, istnieje możliwość podziwiania malowniczej doliny rzeki Raby oraz panoramy Beskidu Wyspowego i Gorców.
Opcja 2: Wyjazd na górę samochodem terenowym (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie). Prosimy o informację, jeśli wybieracie się samochodem lub potrzebujecie transportu. Zbierzemy się tak, aby każdy mógł wygodnie dostać się na miejsce.
CAŁKOWITY KOSZT pobytu 420 zł dorośli i 260 zł dzieci.
INFORMACJE I ZAPISY:
Alina Czerwińska, tel. 533 888 850,
Email: pauzakamionka@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/X1ngYWTbEehWULTq5
W celu rezerwacji miejsca prosimy o wpłatę zadatku 150 zł, do 15 września 2021, na konto:
Alina Czerwińska
Bank Millennium: 84 1160 2202 0000 0002 6350 0374
Tytułem: III Pauza
‍Przy rezerwacji należy podać jaką opcję wyżywienia wybieracie – tradycyjną, wegetariańską czy wegańską oraz ewentualnie zgłosić dodatkowy obiad w piątek.
Serdecznie zapraszamy! ❤

Dodaj komentarz